Úvod Aktuality

Náda jóga

Aktuality

Nalézání sebe hudbou

Úd

Jako dlouholetý aktivní hudebník v oblasti meditační a duchovní hudby, zároveň redaktor připravující na Českém rozhlase 3 - Vltava takto zaměřené pořady a současně recenzent těchto nahrávek pro více vydavatelství, vám nabízím dlouhodobý kurs zaměřený jednak na výběr kvalitní hudby, ale hlavně na její správné využívání pro vlastní duchovní účely.

Podrobnosti naleznete zde.

 

Jóga

Aktuality

Jóga
Jóga

Milí přátelé,

rád bych vás upozornil na nové CD, na němž jsem se podílel. Jde o album s cvičením jógy, které slovem provází Ivana a Jan Knaislovi, které jsem doprovodil v dlouhé relaxaci a meditaci hudbou. Lze je zakoupit za 49,- Kč v Levných knihách.

   

Tantra pro ženy

Aktuality

Tantra pro ženy
Tantra pro ženy
V ženské energii a lásce je budoucnost. Kurs proběhne pod vedením Jiřího Mazánka se svou šakti Móhiní Déví. Teorie i praxe vychází z tradičního pojetí a vlastních zkušeností. Je určeno jen hlubším zájemkyním a omezenému počtu osob. Kurs bude zahájen i při malém počtu přihlášených – důležitá je kvalita ne kvantita.

Podrobnosti zde

   

Mimogalaktická energie a léčení Depolaru z 13. dimenze

Aktuality

Mimogalaktická energie
Mimogalaktická energie

Milí přátelé,
doporučuji Vám toto CD léčitele Karla Sylvara, které vám může přispět ke zlepšení zdravotního a psychického stavu.

Já jsem se na něm s Michalem Ditrichem (Hypnotix) podílel doprovodnou hudbou, které je tam více než dosti. CD lze zakoupit pouze v prodejně Galadriel, Vlkova 34, 130 00 Praha 3 – Žižkov, tel. 222 720 845 nebo přímo u Karla Sylvara, Horní Sloupnice 336, 565 53, tel.: 465 349 110 – za 300 Kč.

   

Píseň mého srdce - Pokora - září 2011

Aktuality

Číst dále: Píseň mého srdce - Pokora - září 2011

   

Strana 9 z 9