Úvod Diskografie Alikvotní 4

ALIKVOTNÍ 4 – 1998

Diskografie

ALIKVOTNÍ 4 – 1998

Po letech je konečně na světě aspoň vlastním, limitovaným nákladem, jedna z nahrávek souboru Alikvotní 4 pořízená na koncertech.

Tento legendární kvartet špičkových zpěváků – Igor Angelov, Jiří Mazánek, Ondřej Rus a Přemysl Žák – se inspiroval alikvotním zpěvem tibetských mnichů, tuvinských pastevců, Davida Hykese, ale i původními, prakřesťanskými a pravoslavnými zpěvy k vlastním duchovním skladbám, které silně působí na mysl i tělo a mají v sobě nesmírně uklidňující účinek. Zpěv je doprovázen zvukem tibetských mís.

Toto CD přináší záznam z několika vystoupení v roce 1998.

Objednávejte na adrese: Jiří Mazánek, email – Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo tel. - 608 113 202

 

0EX9qzAoLvpVScacC9HYTbPRgMkYYZMf5I0JMwX9kIf11AC5CP-JTWifMiF0Kz6tsbdKOb8

 

Communication with India

Diskografie

Communication with India
Communication with India
Rok 2004
Vydavatel Levné knihy a Next era
Formát CD

Ikram & Hanif Khan, Slávek T. Forman a Alikvotní 4
Tato nahrávka vznikla při spontánním setkání indických hudebníků z Rádžasthánu s českým houslistou Slávkem T. Formanem a pražským souborem Alikvotní 4. Mezi hudebníky, kteří pocházejí z odlišných kultur, došlo k neobyčejnému vzájemnému propojení na hudební, emocionální i duchovní úrovni. Vzniklé skladby tak promlouvají společným hudebním jazykem plným intenzivní komunikace a radosti. Lze zakoupit v prodejnách Levné knihy a CD.

Hudební ukázka
   

Spočinutí

Diskografie

 

Spočinutí
Spočinutí
Rok 1998
Vydavatel Angel
Formát CD

 

Půlhodinová nahrávka alikvótního zpěvu s jemným doprovodem indického harmonia, tibetských mís, zvonů a činelků. Nahráno v kostele V jirchářích. Limitovaný náklad.

 

Cena 200.- Kč

Hudební ukázka